Kariyer

Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir: Müşterilerimizi her yaptığımız iş ve her aldığımız karar için ilk plana koyarak hareket ediyoruz. Kurum içi kültür ve yönetim proseslerimizi hep çalışanlarımızı müşterilerimize en fazla faydayı sağlama ve değer katma yönünde motive etmek ve yetkilendirmek yönünde inşa ediyoruz.
Kariyer Planlaması birlikteliğimizin teminatıdır: Tüm çalışma arkadaşlarımıza bilgi ve donanımlarına uygun olarak arzu ettikleri hayat standartlarına ulaşmalarını sağlayacak rasyonel bir kariyer planı sunmak kariyer gelişimi hedefimizin odak noktasıdır.
İlişkilerimizde güven ve saygı esastır: Hep birlikte heyecanla çalışabileceğimiz ve her birimizin değer katacağı bir iş ortamında çalışıyoruz.İşe alırken birlikte olağanüstü başarılar sergileyebileceğimiz inançta ve yetenekte takım arkadaşlarını arıyoruz.
Ücret Politikamız: Tüm çalışma arkadaşlarımız görev aldıkları departmanlara ve üstlendikleri sorumluluklara göre ücretlendirilirler. Ücret artışlarında çalışanın yetkinlikleri, işini kaliteli yapıyor oluşu, özverisi, takım içi davranışları,sorumluluk seviyesi ve bireysel performansını göz önünde bulunduruyoruz.

CV Gönderme