Kısaca Orjin

Orjin Gümrük Müşavirliği

“Dünyamıza” hoş geldiniz ve şirketimizi tanımak için biraz zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Orjin Gümrük Müşavirliğinin geçmişi, Gümrük Müşaviri Nevzat SÜDEMİR tarafından kurulduğu  2008 yılına dayanır. Aslında meslek geçmişimiz 1996 yılında Gaziantep Üniversitesi Gümrük İşletme bölümünden mezun olduktan ve 1997 yılında Gümrük Müşavir Yardımcısı Belgesini aldıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmak ve eğitimini aldığı işi yaparak öğrendiklerini sektörün aracılığı ile ülkemizin hizmetine sunmak üzere İstanbul’da Gümrük sektöründe çalışmaya başladığı yıllarına dayanır. Merkezi İstanbul’da olan şirketimiz müşterilerimizin Gümrük İşlemleri ve Lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere güvenilir, yasalara uygun kaliteli hizmet vermektedir.

Amacımız bilgimiz ve tecrübemizle sunmuş olduğumuz hizmetler ile sektöründe en çok tercih edilen, sahip olduğumuz değerler ile sektörün en saygın ve güven veren örnek firması olmak.

Hedefimiz hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun kalite standartlarında ve ulaşılabilir düzeyde gerçekleştirerek müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmak.

Yolculuğumuz kolay olmayacak, ancak kararlılıkla, sıkı çalışarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik vererek hedefimize doğru ilerliyoruz. Cesaretimiz; bilgimiz, sahada ki tecrübemiz ve yarattığımız güven ilişkilerinden kaynaklanıyor. Dolayısıyla insanlarımız, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte büyüyoruz.

Adresimiz

  •  Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Karanfil İş Merkezi No:184 Kat:7 D.9 Bahçelievler / İSTANBUL
  • +90 212 551 66 77
  • +90 212 551 45 00
  • info@orjingumruk.com